Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny loga.png

Wróciłeś z emigracji? Możesz dostać dotację na własny biznes.

Zaproszenie do udziału w projekcie skierowanym dla migrantów powrotnych mających pomysł na własną działalność gospodarczą. Dofinansowanie nawet: 12 000,00 zł.

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” zaprasza do udziału w projekcie „Klaster Przedsiębiorczości Migrantów Powrotnych”, który przeznaczony jest dla osób, które wróciły do Polski z emigracji po 1 maja 2004 r. i przebywały w jednym z następujących krajów: Austrii, Niemczech, USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Armenii, Mołdawii, Uzbekistanie, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Grecji, Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie przez minimum 3 miesiące.
Projekt skierowany jest do tych spośród nich, którzy zainteresowani są poszerzeniem wiedzy na temat przedsiębiorczości, a także poszukują wsparcia finansowego przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej. 
Na terenie wszystkich województw zostaną przeprowadzone szkolenia dla 128 wybranych osób. W czasie 5 spotkań, prowadzonych przez ekspertów, uczestnicy projektu nabędą kompetencje do napisania – przy wsparciu profesjonalistów – własnych biznesplanów.
16 autorów najlepszych planów biznesowych (jeden z każdego województwa) otrzyma dotację w wysokości kilkunastu tysięcy złotych na ich realizację, czyli założenie własnej firmy.

Szczegółowych informacji udziela: 
Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Łomży, ul. Kopernika 9, tel. 86 216 75 31, 
e-mail: wspolnota-polska@wp.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2013 r.”

cz
pt, 04 października 2013 13:42
Data ostatniej edycji: pt, 04 października 2013 13:45:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę