Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Platforma wybiera władze...

Trzech działaczy Platformy Obywatelskiej rywalizuje o władze w miejskich strukturach partii. Sławomir Zgrzywa, Maciej Głaz i Cezary Kisiel ponoć mają po około 1/3 delegatów na niedzielny zjazd wyborczy. Nie doszło do żadnego porozumienia wyborczego i wszystko ma się rozstrzygnąć dopiero na sali. Aby zostać szefem PO w Łomży któryś z nich musi zdobyć teoretycznie aż 51 głosów poparcia.

W Łomży działa osiem kół Platformy Obywatelskiej. W sumie jest w nich około 130 członków partii. Nie wszyscy jednak zostali dopuszczeni do możliwości wybierania nowych władz. Tę możliwość ma równo stu łomżan z legitymacją PO. Przewodniczącego wybiera się bezwzględną większością głosów. Jeśli wszyscy delegaci przyjdą, a ponoć jest mobilizacja, aby wygrać jeden z trójki kandydatów Sławomir Zgrzywa, Maciej Głaz i Cezary Kisiel będzie musiał zdobyć minimum 51 głosów poparcia. Jeśli nikt takiego wyniku nie zrobi w pierwszej turze potrzebna
będzie dogrywka, do której staną już tylko dwaj kandydaci.
Sławomir Zgrzywa (51 lat) – to jeden z założycieli PO nie tylko w mieście, ale i województwie, ale i obecny (od czerwca 2012 roku) szef PO w Łomży, członek Rady Regionu PO w Białymstoku. 
Maciej Głaz (50 lat) – jest szefem klubu radnych PO w mieście.
Cezary Kisiel (34 lata) - członek Rady Regionu PO w Białymstoku. 

Podczas niedzielnego zjazdu powiatowego wybierany ma być przewodniczący PO w Łomży, ale także Rada Powiatu, która liczy teraz około 40 osób i później to na ze swego grona wyłoni zarząd partii, oraz delegaci na zjazd regionalny. Tych w niedzielę ma być wybranych 20. To oni 27 października będą m.in. wybierać przewodniczącego PO w województwie.

230804070022.gif
cz
pt, 04 października 2013 08:10
Data ostatniej edycji: pt, 04 października 2013 09:06:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę