Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Turniej Piłkarski Drużyn Amatorskich

Szesnaście amatorskich drużyn piłkarskich bierze udział w sportowych zmaganiach o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. Turniej, trwający w dniach 26-27 lutego, zorganizowało Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży z siedzibą przy ul. Farnej 1. W zawodach rozgrywanych w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich oprócz zespołów łomżyńskich udział biorą również drużyny z Zambrowa, Czerwonego Boru, Giełczyna i Szczepankowa.


Jak powiedzieli przedstawiciele Miejskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży, celem Turnieju jest popularyzacja piłki nożnej, propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja zdrowej rywalizacji sportowej i postępowania „fair play”.

Pierwszy dzień zawodów to walka drużyn o wyjście z poszczególnych grup rozgrywek. Finały zostaną rozegrane w niedzielę 27 lutego od godziny 12.00.
Warto dodać, że rozpiętość wieku zawodników jest bardzo szeroka. Najstarszy zawodnik reprezentujący drużynę Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej liczy sobie 51 lat.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę