Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pechowa ucieczka na „podwójnym gazie”

21-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie i fordem uciekał przed policyjnym radiowozem. W trakcie pościgu wyprzedzając ciągnik rolniczy stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Dalej uciekał pieszo... Pechowo wskoczył do rowu z wodą i zaczął się podtapiać. Wtedy uratowali go policjanci...

Wczoraj kilka minut po godzinie 11.00 policjanci z Zambrowa zostali poinformowani o osobowym fordzie jeżdżącym w okolicach miejscowości Rutki, którego kierowca może być nietrzeźwy. Gdy dotarli na miejsce zauważyli opisany samochód, ale kierujący nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Strękowej Góry. Tak rozpoczął się pościg, który jak się okazało miał kilka dramatycznych zwrotów akcji. 
Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Zambrowie w trakcie pościgu siedzący za kierownicą forda mężczyzna wyprzedzając ciągnik rolniczy stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Następnie zaczął uciekać pieszo zostawiając współpasażerów wewnątrz pojazdu. Jednak podczas ucieczki wskoczył do rowu z wodą i zaczął się podtapiać. Wtedy policjanci go wyciągnęli i zatrzymali. 

Uciekinierem okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był kompletnie pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje będzie tłumaczył się swojego postępowania także przed sądem.

230804070022.gif
cz
cz, 03 października 2013 10:30
Data ostatniej edycji: cz, 03 października 2013 10:32:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę