Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany z kablem

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który w Łomży przy ul. Spokojnej ukradł kabel średniego napięcia. Okazało się, że 22-latek był pijany - miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w czwartek. Policyjny patrol w okolicach ulicy Spokojnej natknął się na młodego mężczyznę ciągnącego zwoje kabla. Gdy ten zobaczył zbliżający się w jego kierunku policyjny radiowóz, odrzucił przewód i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim i szybko go schwytali. W trakcie legitymowania okazało się, że uciekinier to 22-letni pijany mieszkaniec Łomży. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Natomiast zabezpieczony kabel okazał się być własnością jednego z łomżyńskich zakładów mechanicznych. Właściciel swoje straty oszacował na ponad 1200 złotych. 22-latek tłumaczył mundurowym, że przewód leżał przy wjeździe do zakładu, więc myślał, że nie jest nikomu potrzebny. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę