Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Pepees zainwestuje w... Lublinie

Główne zdjęcie
Strategia Grupy Kapitałowej PEPEES S.A. na lata 2013 - 2018

W ciągu pięciu najbliższych lat Grupa PEPEES chce podwoić produkcję skrobi. Będą nowe linie produkcyjne, podniesienie wydajności produkcji, a przede wszystkim poszerzenie bazy wykorzystywanego surowca. W związku z pomniejszającym się areałem upraw ziemniaka w Polsce Grupa PEPEES w najbliższych latach zamierza poszerzyć działalność o produkcję skrobi pszenicznej i modyfikatów skrobi ziemniaczanej. - „Poszerzenie asortymentu o skrobię pszeniczną to wprowadzenie na rynek atrakcyjnej ofert produktowej i dywersyfikacja bazy surowcowej, to również wydłużenie okresu produkcji i przygotowanie inwestycji Zakładu Produkcji Skrobi Pszenicznej w Lublinie” - czytamy w komunikacie Pepees-u przekazanym przez Ilonę Klejnowska.

Dalszy dynamiczny rozwój firmy i zwiększenie produkcji to kluczowe cele ogłoszonej wczoraj strategii rozwoju Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego PEPEES w Łomży do 2018 roku. 
- Chcemy zmierzyć się z wyzwaniami rynku i szukać różnych możliwości produkcji skrobi. Zakład PEPEES, wykorzystując innowacyjne technologie oraz linie produkcyjne, planuje przedłużyć okres produkcyjny, a co za tym idzie - poszerzyć asortyment – podkreśla Wojciech Faszczewski, prezes PEPEES S.A.

Jak przekazuje Ilona Klejnowska efektem modernizacji spółki w kierunku wykorzystania pszenicy i zwiększenia dostępności do surowca będzie wejście na nowe rynki - do sektorów obecnie nie obsługiwanych przez Grupę PEPEES (papierniczy, materiałów budowlanych, chemiczny). Poszerzenie asortymentu o skrobię pszeniczną to wprowadzenie na rynek atrakcyjnej ofert produktowej i dywersyfikację bazy surowcowej, to również wydłużenie okresu produkcji i przygotowanie Inwestycji Zakładu Produkcji Skrobi Pszenicznej w Lublinie. Dzięki takim rozwiązaniom GRUPA PEPEES rozszerzy rynki docelowe, zwiększając tym samym sprzedaż.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę