Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Urwało mu rękę

Sieczkarnia do koszenia kukurydzy urwała rękę 36-latkowi. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w sobotę przed południem w gminie Szepietowo. Najprawdopodobniej mężczyzna próbował włożyć resztki roślin do elementów tnących maszyny i wówczas jego ręka została wciągnięta przez urządzenie. Gospodarz stracił rękę i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Białymstoku.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku ustalają wysokomazowieccy policjanci. Apelują także, aby podczas wykonywanych prac polowych stosować się do podstawowych zasad bezpieczeństwa. - Pamiętajmy o bezpieczeństwie własnym oraz innych osób, które nam pomagają – przekazuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem. - Takim i podobnym zdarzeniom można zapobiegać zachowując należytą ostrożność i rozsądek. Dbajmy o to, aby używany sprzęt był sprawny, a jego niebezpieczne elementy posiadały odpowiednie zabezpieczenia i osłony.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę