Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zwycięstwa „Prefbet Śniadowo” Łomża

Justyna Korytkowska zwyciężyła w sobotę zwyciężyła w piątym biegu ulicznym „LIWA CUP - PREBUTY 2013”, a w niedzielę w „Biegaj z nami w Kutnie”, a Olga Kalendarova-Ochal wygrała rozgrywany przy okazji Maratonu Warszawskiego biegu na 5km. Obie to zawodniczki LŁKS „Prefbet Śniadowo Łomża.

- Oba biegi wygrane przez Justynę Korytkowską wyglądały podobnie,  przez większość biegu kontrolowała wyścig by na finiszowych metrach przyśpieszać i pewnie zwyciężyć – relacjonuje Andrzej Korytkowski. 
Olga Kalendarova-Ochal na finiszu niedzielnego biegu wyprzedziła o dwie sekundy finalistkę tegorocznych Mistrzostw Świata w Moskwie, Dominikę Nowakowską z Lęborka. Czas naszej zawodniczki uzyskany na tej atestowanej trasie to 15.52 co jest wynikiem lepszym 0 40 sekund od jej rekordu życiowego z bieżni! 
W biegu mężczyzn  trzecią lokatę wywalczył Michał Bernardelli.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę