Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadkowy piątek...

Najpierw w dwie osobówki zderzyły się na krajowej 61, a chwilę później jadące na miejsce wypadku karetka pogotowia zderzyła się z osobówką w okolicach Venedy. W wypadku na 61 ranne zostały dwie osoby, przy czym jedna jest w stanie krytycznym. Przy Venedzie nikt nie ucierpiał.

Do wypadku na krajowej 61 doszło około godziny 10.00 w okolicy miejscowości Sulki na odcinku Łomża – Miastkowo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca oplem vectrą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu skodzie. Doszło do zderzenia samochodów, i ostatecznie oboje kierowców trafiło do szpitala. Kobieta jest w stanie krytycznym. Mężczyzna doznał ogólnych obrażeń. W miejscu wypadku przez dwie godziny ruch odbywał się wahadłowo.

Tymczasem chwilę po godzinie 10. jadąca na sygnale do tego wypadku karetka pogotowia miała kolizję na skrzyżowaniu w okolicach Galerii Veneda. Karetka uderzyła w fiata brawo, która na zielonym świetle przejeżdżał przez skrzyżowanie ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę