Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Drogowcy na Rondzie Kościuszki

Główne zdjęcie
Rondo Kościuszki

Stoi Aleja Legionów i Wojska Polskiego. Drogowcy, którzy wczoraj łatali Wojska Polskiego i Rondo św. Brunona, o poranku rozpoczęli łatanie dziur na największym w mieście Rondzie Kościuszki. Zablokowany częściowo jest wjazd i zjazd dwóch głównych ulic prowadzących do ronda. - Prace na Rondzie Kościuszki potrwają dzień, może dwa – mówi Arkadiusz Kułaga MPGKiM.

Łatanie nawierzchni Ronda Kościuszki prowadzone jest w ramach tzw. remontów cząstkowych nawierzchni kilku ulic zleconych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Prace zaczęły się na początku września i miały potrwać kilka - kilkanaście dni. Padające deszcze znacznie je utrudniały. Dopiero teraz ekipy remontowe dotarły do newralgicznego Ronda Kościuszki. Prowadzone tu prace dały efekty w postaci korków na Legionów o poranku sięgający niemal do skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Długi rząd tirów pomału przesuwa się także na Wojska Polskiego.
- Kierowcy z Łomży potrafią znaleźć objazdy, ale ci z Tirów jadą wytyczonym szlakiem. Dlatego w korku na Wojska Polskiego są praktycznie same ciężarówki  - mówi Kułaga.

200829104429.jpg
Foto: Rondo Kościuszki
Foto: Al. Legionów
Foto: Rondo Kościuszki
Foto: Ul. Wojska Polskiego
Foto: Al. Legionów
Foto: Rondo Kościuszki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę