Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Sumo na medal

Dawid Plona z UKS Herkules Łomża zdobył srebrny medal w kategorii wagowej 70kg podczas rozgrywanych w Olszynie Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w sumo. W sumie z Łomży na mistrzostwa wyjechało trzech podopiecznych Karola Łebkowskiego.

W olszyńskich mistrzostwach organizowanych m.in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Sumo prawo startu mieli zawodnicy i zawodniczki w wieku 13- 14 lat. Z Łomży wyjechali trenujący w barwach  UKS Herkules Łomża uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1. Z podopiecznych trenera Karola Łebkowskiego najlepiej wypadł Dawid Plona, który w kategorii 70 kg zajął drugie miejsce. Jego koledzy Kacper Łebkowski w kategorii 45 kg i Michał Lenczewski w kat. 60 kg zajęli piąte miejsca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę