Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne dachowanie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

53-letni mężczyzna zginął, po dachowaniu renault. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj kilkanaście minut przed godziną 18.00 na drodze prowadzącej z miejscowości Kolimagi do Zabiela w powiecie kolneńskim.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Na razie nie wiadomo dlaczego jadący w kierunku Zabiela samochód zjechał na lewa stronę drogi i pobocze, gdzie dachował. Szczegółowe okoliczności i przyczyny śmiertelnego wypadku wyjaśniają  policjanci z Kolna.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę