Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Złodzieje w sklepie i na rybach

30-letni mężczyzna i 23–letnia kobieta przez dwa dni z jednego ze sklepów w Łomży wynieśli towar o łącznej wartości blisko 800 złotych. Łupem padły kawy, czekolady, miody, różnego rodzaju sosy a także kilka opakowań pasty do zębów. Policjanci z Komendy Policji w Łomży w weekend zatrzymali także 56-letniego kłusownika, który na Biebrzy łowił ryby nie posiadając do tego uprawnień.

Zatrzymali przez policjantów złodzieje sklepowi przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. W trakcie przeprowadzanych czynności wyszło na jaw, że mężczyzna odpowiedzialny jest też za kradzież z początku września w innym łomżyńskim sklepie. Tam również zginęły czekolady, kawa a także szampon do włosów i worki na śmieci. W tym przypadku właściciel swoje straty wycenił na prawie 300 złotych. Zarówno kobieta jak i mężczyzna wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. 

Nielegalny połów!
Także chęć dobrowolnego poddania się karze wyraził dobrowolnie kłusownik łowiący na Biebrzy, który w sobotni poranek wpadł w ręce policji na gorącym uczynku. Jak relacjonuje sierż. sztab. Ewelina Szlesińska oficer prasowy MKP w Łomży, mężczyzna nie zauważył podpływających w jego stronę funkcjonariuszy, gdyż był zajęty wyciąganiem swoich zdobyczy. Przy zdziwionym kłusowniku, 56-letnim mieszkańcu gminy Jedwabne, mundurowi zabezpieczyli sieć typu „Wonton” oraz pięć kilogramów ryb - jazie, szczupaki i okonie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę