Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Ciepło popłynie do mieszkań Łomży

- Zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zlecił Miejskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej uruchomienie z dniem dzisiejszym (23.09.2013 r.) centralnego ogrzewania – podał prezes Jerzy Brodziuk. Wpłyniecie zlecenia potwierdza Ryszard Fiedorowicz wiceprezes MPEC. Jak mówi, do wieczora powinno udać się uruchomić ogrzewanie w blokach tej spółdzielni tak, że już nocą w mieszkaniach powinno zrobić się cieplej.

Wiceprezes Fiedorowicz podaje, że dziś wpłynęły zlecenia z ŁSM i od 10 innych administratorów przede wszystkim wspólnot mieszkaniowych.
- Ogrzewanie włączane jest sukcesywnie. Włączenie całego miasta zajmuje nam około 24 godzin, więc samą ŁSM jesteśmy w stanie włączyć gdzieś do godziny 18.00 – mówi Ryszard Fiedorowicz.
Tłumaczy, że nie wiąże się to z koniecznością uruchamiania kolejnego kotła w ciepłowni miejskiej, lecz jedynie ze zwiększeniem obciążenia tego, który pracuje także na podgrzanie wody użytkowej. Kolejne kotły są włączane dopiero gdy temperatury spadają poniżej zera. 

Zgodnie z zapowiedziami jutro włączenia ogrzewania miejskiej spółce zlecić mają pozostali duzi administratorzy w mieście w tym SM „Perspektywa” i MPGKiM. To oznacza, że ciepło zrobi się w tych mieszkaniach najpóźniej w środę.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę