Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Medale na Mistrzostwach LZS-ów

Trzy medale wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie podczas rozgrywanych w Czartajewie Mistrzostwach Województwa Podlaskiego LZS Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.

W zawodach, które były jednocześnie memoriałem Zdzisława Sawickiego uczestniczyło sześciu zawodników z Marianowa.
- Mimo fatalnej pogody – padającego deszczu i przez to nie najlepszych warunków startowych - chłopcy z naszej szkoły zaprezentowali się z dobrej strony – mówią nauczyciele WF-u, Wojciech Błachnio i Krzysztof Piszczatowski. - Na drugim stopniu podium stanęli Mateusz Skrodzki w biegu na 1000 metrów, Mateusz Serafin w skoku w dal oraz  Kamil Karpiński w biegu na 400 metrów.  Ten ostatni zawodnik zajął też czwarte miejsce w biegu na 100 metrów.
– Gdyby nie to, że został w blokach, na pewno wygrałby rywalizację na tym dystansie – podkreśla Błachnio. 
Na uwagę zasługuje fakt, iż uczniowie Ci nie są zrzeszeni w żadnym klubie sportowym. 

is


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę