Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolno 16-latek odpowiedzialny za ewakuację 400 osób

Główne zdjęcie
Substancja rozpylona w szkole w Kolnie

Znana jest już osoba, która rozpyliła szkodliwą substancję w kolneńskim liceum. Jak ustalili policjanci, to 16-letni uczeń tej szkoły. W efekcie jego działań we wtorek do szpitala trafiły 42 osoby, a ewakuowanych było prawie 400 uczniów i nauczycieli. Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok prokurator rejonowy w Kolnie Dariusz Dziemianko, uczeń odpowie przed sądem rodzinnym. Udało się także ustalić co nastolatek latek rozpylił w szkole. To kupiony w internecie skondensowany zapach skunksa. Jak tłumaczył policjantom zrobił to dla żartu.

Może to być kosztowny kawał, dlatego że uczeń może być obciążony kosztami akcji. Jak się dowiedzieliśmy wstępnie wycenia je już szpital. W przypadku tej placówki akcja mogła kosztować nawet ponad 80 tysięcy złotych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę