Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pijany przewoził sześcioro dzieci

Prawie promil alkoholu w organizmie miał kierowca forda, który wiózł m.in sześcioro dzieci do szkoły. Ponadto nikt w pojeździe nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, a małe dzieci przewożone były bez fotelików. 51-latek od razu stracił prawo jazdy, a za swoje postępowanie odpowie jeszcze przed sądem.

Zdarzenie opisuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem. W środę w Kuleszach Kościelnych patrol drogówki zatrzymał do kontroli forda. Okazało się, że 51-letni kierowca w samochodzie przystosowanym do przewozu pięciu osób wiózł ich w sumie osiem, to dodatkowo także że jest pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie.  Pijany mężczyzna z 38-letnią konkubiną wieźli do szkoły sześcioro dzieci w wieku od 7 do 17 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę