Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czego szukała policja w Urzędzie Miasta i Gminy w Jedwabnem?

Przed południem funkcjonariusze policji zarekwirowali część dysków twardych z komputerów w Urzędzie Miasta i Gminy w Jedwabnem. Nie wiadomo czego szukali, bo cała sprawa okryta jest tajemnicą. Do zachowania milczenia zobowiązani zostali nawet pracownicy urzędu. Radiu Białystok udało się jednak dowiedzieć, że zatrzymano również część dokumentacji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Pracę policjantów w Jedwabnem nadzorował prokurator Janusz Sobiewski z Prokuratury Okręgowej w Łomży. Potwierdził, że policja prowadziła dziś działania specjalne w Urzędzie Miasta i Gminy w Jedwabnem i zatrzymała pewne rzeczy. Prokurator odmówił jednak jakichkolwiek komentarzy i bliższych informacji.


Z ustaleń Radia Białystok wynika, że może to mieć związek z działalnością byłej skarbniczki miasta, która za wcześniejsze malwersacje finansowe poddała się już dobrowlnie karze, ale prawdopodobnie prokuratura prowadzi nowe wątki tej sprawy. Może również chodzić o anonimy, jakie ostatnio pojawiają się w miasteczku a mają poniżać w oczach opinii społecznej burmistrza miasta, Michała Ch. Dziś na pewno jednak nikt w Jedwabnem nie został zatrzymany.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę