Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Jeziorkiem.

Trzy osoby ranne trafiły do łomżyńskiego szpitala po wypadku do jakiego doszło w okolicach Jeziorka. Osobowy seat uderzył tu w tył ciężarówki. Ranni to kierowca i pasażerowie osobówki. Po wypadku ruch na drodze w miejscu wypadku jest utrudniony – odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło około godziny 13.30. jak podaje sierż. sztab. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, oba samochody wyjeżdżały z Jeziorka w kierunku Łomży. Do zderzenia doszło w okolicach skrzyżowania z droga na Elżbiecin. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze przez kierowce seata.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę