poniedziałek, 18 listopada 2019 napisz DONOS@

Korek po wypadku na Legionów

Mężczyzna z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafił do szpitala po wypadku na Alei Legionów w Łomży. Około godziny 9.40 kierowca BMW jadąc Legionów w okolicach stacji Statoil z nieznanych dotychczas powodów nagle zjechał na bok i uderzył w przydrożny słup.

fot. archiwum
fot. archiwum

W samochodzie jechał tylko kierowca. Mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala. Ratownicy podejrzewali że może mieć uszkodzony kregosłup, a po badaniach okaząło się, że miał złamane kości miednicy. Ze wstepnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. BMW ścieło słup na którym znadowała się kamera monitoriungu miejskiego.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę