Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pustostan wynajmę! - Łomża

Coraz więcej pustostanów pojawia się w Łomży. Ogłoszenia o wynajmie wolnych pomieszczeń widać praktycznie w każdej części miast. W rankingu najmniej popularnych króluje jednak starówka. Tylko podległe pod samorząd miasta MPGKiM usiłuje wynająć 13 lokali, a 12 z nich jest na starówce. - Niektóre stoją puste już po roku i nikt ich nie chce – przyznaje Marek Olbryś, zastępca dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży.

Na wrześniowy przetarg MPGKiM wystawiło 8 z 9 wolnych dziś lokali w starej Hali targowej na Starym Rynku. Mają od kilku do kilkudziesięciu metrów kwadratowych powierzchni z czynszem miesięcznym do 13 do 30 zł + Vat za metr. 
- W Hali targowej jest coraz mniej handlujących, pewnie także ze względu na budowaną nową halę na targowisku przy dworcu PKS – ocenia Olbryś. - Jeszcze na parterze trochę lokali pozostało, ale na piętro budynku jest już niemal puste.  

Miejskie wolne lokale są też w budynkach przy ulicy Dwornej. Są znacznie większe niż te  w Hali targowej na Starym Rynku. Ceny wywoławcze stawek czynszu kształtują się wokół 10 zł + Vat. Były one już wystawiane we wcześniejszym przetargu, ale nikt ich nie chciał.

Pusty też „Bar Matysiaki”
Do wynajęcia jest także lokal przy ul. Długiej 7, w którym do niedawna mieścił się znany chyba wszystkim mieszkańcom Bar Matysiaki. Powierzchnia tego lokalu ma ponad 200 m2 + blisko 100m2 piwnicy. W tym jedynym przypadku miasto oczekuje, że oferent, który przystąpi do przetargu określi nie tylko stawkę czynszu, ale także okres wynajmu lokalu, ilość osób zatrudnionych i rodzaj prowadzonej działalności.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę