Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Chuligani atakują

Główne zdjęcie
Insp. Andrzej Ryński komendant Policji w Łomży

- Mamy falę idiotycznych uszkodzeń mienia. Chuligani rysują lakiery samochodów, wybijają szyby czy przebijają opony – mówi insp. Andrzej Ryński komendant Policji w Łomży apelując do mieszkańców o czujność i zgłaszanie policji informacji o podejrzanie zachowujących się osobach, czy grupach osób. Komendant mówił, że w ostatnim czasie w mieście i na terenie Łomży i powiatu zanotowano kilkanaście tego typu występków i wszystkim przypisywany jest motyw chuligański.

W nocy z soboty na niedzielę (z 14 na 15 września) ktoś porysował karoserię audi stojącego na parkingu przy ul. Broniewskiego - straty około 1500 zł. 
Nocą z 11 na 12 września w Jednaczewie nieznany sprawca w porysował lakier ale także przebił koła i wybił szyby w fordzie – straty 5000zł. 
Nocą z 31 sierpnia na 1 września na jednym z parkingów przy Legionów porysowane zostało audi  - straty 2000zł.  

To tylko kilka chuligańskich zdarzeń, których sprawców poszukują policjanci. Tego typu wybryki – jak mówi komendant Ryński zdarzają się na terenie całego miasta i regionu. Być może jedynie głupi żart powoduje idące w tysiące złotych straty. Policjanci podkreślają, że w tego typu zdarzeniach bezcenna jest wręcz sąsiedzka pomoc.
- Dzisiejszej nocy ktoś zniszczył samochód sąsiada, a za kila dni czy tygodni może uszkodzić mój – mówił komendant Policji w Łomży podczas konferencji prasowej apelując do mieszkańców Łomży i powiatu o przekazywanie policji informacji o podejrzanie zachowujących się osobach, czy grupach osób. - Policjanci w takich sytuacjach mogą działać właściwie tylko na gorąco. Jeśli chuligana złapiemy natychmiast po zdarzeniu kary nie uniknie. Później, nawet jeśli są podejrzenia co do sprawcy udowodnienie mu winy jest bardzo trudne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę