Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kobiety Lewicy... w Łomży też

Główne zdjęcie
Magdalena Wdziękońska druga od lewej

Magdalena Wdziękońska - sekretarz Rady Powiatowej SLD w Łomży, została przewodniczącą Powiatowego Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w powiecie łomżyńskim. W niedzielę w Białymstoku odbył się Regionalny Zjazd „Kobiety Lewicy” na którym wybierano nowe władze Forum. W zjeździe uczestniczyła europosłanka Joanna Senyszyn, wiceprzewodnicząca SLD.

„Kobiety Lewicy” na przewodniczącą Podlaskiego Forum Równych Szans i Praw Kobiet wybrały Małgorzatę Bil –Jaruzelską. Sekretarza Forum została Halina Małgorzata Cieśla, a jedną z pięciu wybieranych w niedzielę przewodniczących struktur powiatowych Magdalena Wdziękońska - sekretarz Rady Powiatowej SLD w Łomży. 

Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD jest platformą programową partii. Wśród celów działania Forum wymieniane są: równość kobiet i mężczyzn we wszystkich dziedzinach życia, w tym także równy udział i reprezentacja kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji w instytucjach życia publicznego oraz działania na rzecz zapewnienia odpowiedniej reprezentacji kobiet w organach przedstawicielskich oraz we władzach publicznych na każdym szczeblu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę