Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ksiądz Krzysztof Jurczak w trójce najlepszych proboszczów

Główne zdjęcie
Ks. Krzysztof Jurczak

Proboszcz Parafii św. Krzyża w Łapach ks. Krzysztof Jurczak jest w pierwszej trójce najlepszych proboszczów roku 2013. W plebiscycie Katolickiej Agencji Informacyjnej otrzymał ponad 1300 głosów internautów, tym samym zajął 2. miejsce. To jednak nie koniec plebiscytu - ks. Krzysztof Jurczak ma jeszcze szanse na kolejny tytuł, o jego przyznaniu decyduje specjalna kapituła. Czy go otrzyma, okaże się 20 września na specjalnej gali, podczas której będą prezentowane dorobki 12 finałowych parafii. Wśród nich znajdzie się parafia św. Krzyża z Łap.

Ks. Krzysztof Jurczak jest proboszczem w Łapach od 2010 roku. Wcześniej był dyrektorem Diecezjalnego Radia Nadziejaa w Łomży. Jak podkreślają wierni, jest nie tylko świetnym duszpasterzem, ale też organizatorem i społecznikiem. Kieruje fundacją "Vitae Familiae", która pomaga potrzebującym, założył też Centrum Integracji Społecznej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę