Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Szmuglowali papierosy. Nie zdołali uciec...

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci po pościgu krajową 61 w Szczuczynie zatrzymali skodę którą jak się okazało przewożono ponad 8 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 43 i 53 lat, którzy - według policji – gdyby wprowadzili kontrabandę na rynek spowodowali by straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego i VAT na kwotę ponad 142 tysięcy złotych.

Jak podaje oficer prasowy policji z komendy w Grajewie dziś wczesnym rankiem na drodze krajowej numer 61 w rejonie miejscowości Guty  policjanci zauważyli wyjeżdżającą z bocznej drogi skodę. Kierowca auta na widok funkcjonariuszy zaczął gwałtowanie przyspieszać usiłując uciec. Ścigany pojazd pędził z prędkością blisko 190 km/h. Jednak po krótkim pościgu został zatrzymany w Szczuczynie. Funkcjonariusze w trakcie sprawdzania pojazdu zauważyli ukryte w bagażniku papierosy bez polskich znaków akcyzy. Jak się okazało było ich przeszło 8 tys. paczek. 43-letni mieszkaniec Tych, który kierował samochodem oraz jego 53-letni pasażer za będą odpowiadać przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę