Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Najlepszy pracodawca w mieście i regionie

Wyłonienie i promocja pracodawców, którzy ze względu na swoje osiągnięcia w zarządzaniu firmą oraz rzetelność i wiarygodność w zawodzie reprezentują godny do naśladowania poziom jest celem konkursu .„Pracodawca Roku Ziemi Łomżyńskiej”. Po raz pierwszy, organizują go wspólnie Starosta Łomżyński, Prezydent Łomży i dyrektor PUP w Łomży. Nagroda ma charakter honorowy, a laureaci nie otrzymają z tego tytułu jakichkolwiek gratyfikacji finansowych, a chcący ją otrzymać pracodawcy mogą się zgłaszać do... „zatrudniaka”.

Jak czytamy w regulaminie konkursu nagroda „Pracodawca Roku Ziemi Łomżyńskiej” jest wyróżnieniem pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy, a przy rekrutacji nowych pracowników korzystają z usług Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży. Konkurs jest adresowany do wszystkich przedsiębiorców funkcjonujących na terenie działania PUP Łomża, niezależnie od charakteru własności przedsiębiorstwa, jego wielkości, liczby zatrudnionych pracowników. Aby otrzymać w tym roku tę nagrodę konieczna jest „współpraca” w 2012 roku z PUP Łomża w zakresie zgłaszania wolnych miejsc pracy, zatrudniania osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Łomża, oraz wywiązywanie się z zobowiązań podjętych w trakcje organizacji subsydiowanych miejsc pracy. Przedsiębiorca, który chciałby taką nagrodę otrzymać musi też działać minimum 3 lata i musi oświadczyć, ze  nie ma zaległości w opłacaniu podatków i opłat oraz składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

Honorowy patronat nad konkursem objął ks. bpa Tadeusz Bronakowski, biskup pomocniczy diecezji łomżyńskiej. Nagrody będą wręczone podczas Uroczystego Spotkania Pracodawców w dniu 18 października 2013 roku


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę