Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Będzie lało przez całą dobę

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu jakie przez dobę – do sobotniego poranka - mają otrzymywać się nad województwem podlaskim. Strefa opadów będzie się przemieszczać z południowego-wschodu na północny-zachód województwa.

Synoptyk przewiduje opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów ma wynieść od 20 do 30 litrów na metr kwadratowy powierzchni, a lokalnie może spaść nawet 40 litrów wody.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę