Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Marihuana z lasu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Młody, 19-letni mieszkaniec gminy Klukowo uprawiał konopie indyjskie. Wpadł gdy wycinał wyhodowane, już pokaźnych rozmiarów, rośliny. Teraz grozi mu nawet do 8 lat więzienia. To już trzecia we wrześniu taka mini plantacja zlikwidowana przez policję w regionie.

Plantację konopi indyjskich w lesie pod Klukowem w powiecie wysokomazowieckim policjanci odkryli wczoraj wieczorem. Tam też zatrzymano jej właściciela 19-latka, który akurat wycinał wyhodowane rośliny. Dodatkowo w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli jeszcze jeden, rosnący w wiadrze, ponad metrowy krzak konopi indyjskich. 
Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kila lat więzienia. Uprawa konopi w Polsce jest nielegalna.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę