Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Szkoła Rysunku Labirynt

Zaprasza na spotkanie informacyjne, wykład i wystawę prac uczniów. Zastanawiasz się nad wyborem studiów? Architektura to wybór z przyszłością! - Czy warto studiować architekturę i jak jest specyfika tych studiów? - Którą politechnikę wybrać , białostocką, gdańską czy warszawską? - Jak przygotować się do egzaminu i jak rozpocząć naukę rysunku? - Jak uczymy rysunku i jak promujemy młode talenty z Podlasia?

 

ZAPRASZAMY na spotkanie informacyjne i wykład o studiowaniu architektury w czwartek 12 września, godzina 17.00 W Liceum Plastycznym w Łomży i m W. Kossaka, ul. M Skłodowskiej-Curie 1

Czym różnią się oferty studiów architektonicznych uczelni wyższych? Czy studiować na WAPW czy na ASP, a może na uczelniach prywatnych (SAN, PJSWTK itd). Zgłoś się do nas!

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD WYBOREM STUDIÓW?

Doradzimy i dobierzemy ofertę studiów do Twych indywidualnych preferencji i marzeń! Spotkaj się z architektem z wieloletnią praktyką  lub z naszymi nauczycielami - doktorantami na PW i magistrami.

Opowiemy o studiach, o pracy i niesamowitych możliwościach pracy dla architekta, designera i rysownika.

O STUDIOWANIU  I PRACY PO STUDIACH WIEMY WSZYSTKO. MAMY 25 LETNIE DOŚWIADCZENIE W NAUCZANIU I PROJEKTOWANIU KARIERY MŁODYCH TWORCÓW.

Kurs Labirynt istnieje od 1988 roku. Zatem mamy za sobą już 25-letnie doświadczenie w nauczaniu! Do tej pory mieliśmy ponad 3800 uczniów i ponad 85% z nich studiuje na wydziałach architektury lub już zdobyło dyplom architekta. Oprócz WAPW nasi uczniowie z powodzeniem zdają na wydziały architektury w Krakowie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu i Wrocławiu. (Co roku zdarza się i tak, że kilku naszych uczniów zda jednocześnie na architekturę w Warszawie i Gdańsku lub Poznaniu czy Krakowie, o ile tylko pozwalają na to terminy egzaminów.) Portfolio z pracami z naszego kursu umożliwiło studiowanie wielu uczniom w Anglii, Szkocji, USA i Niemczech.

W Labiryncie jako nauczyciele pracują tylko zawodowi architekci i artyści plastycy, zaś asystentami są uzdolnieni studenci architektury. Wszyscy nauczający są czynnymi twórcami i projektantami, zajmujemy się nie tylko architekturą i wzornictwem, również grafiką2D i 3D i ilustracją. Pracujemy z pasją i wielką przyjemność sprawia nam nauczanie. Ciągle doskonalimy nasz program nauczania ( ok. 200 tematów,rosnąca ciągle ilość materiałów pomocniczych dla uczniów) i efektem tego jest to, że nasi uczniowie nie są nigdy zaskoczeni tematami egzaminacyjnymi. Dla uczniów mamy zawsze czas , każdą ich pracę oceniamy wnikliwie i cieszymy się razem z nimi z sukcesów.

Nie stawiamy na wyścig szczurów i na bezmyślną konkurencję tylko na współpracę, gdyż wiemy, że nasi uczniowie będą potem razem studiować i często spotykać się w pracy zawodowej w pracowniach architektonicznych. Zachęcamy uczniów do pracy i motywujemy do własnych projektów artystycznych. Z doświadczenia wiemy, że wrodzone umiejętności ucznia są prawie nieistotne jeżeli nie będą poparte pracą i cierpliwością. Doskonale wiemy, że motywacja jest kluczem do sukcesu. Często uczniowie, którym rysunek przychodzi początkowo z wielkim trudem, zdają na studia i są świetnymi studentami a później architektami.

Zatem warto wierzyć w uczniów i ich wspierać - i to jest naszą dewizą!

Przyjdź i poznaj naszą pracownię i szkołę!

www.labirynt.pl

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę