Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziejska szajka wpadła...

Czterech mężczyzn podejrzewanych o włamania do kilku pojazdów stojących na terenie jednego z serwisów samochodowych w Łomży zatrzymali policjanci. Sprawcy w nocy z piątku na sobotę przecinając siatkę dostali się na ogrodzony teren serwisu i ukradli z pozostawionych tam aut między innymi liczniki, radioodtwarzacze, odzież, kolumnę kierownicy ze stacyjką i inne drobne przedmioty. Złodziej zabrali także leżące obok, a ważące około 400 kg, metalowe pręty. Łączne starty pokrzywdzeni oszacowali na blisko 12 tysięcy złotych.

Jeszcze w sobotę zatrzymali cztery osoby podejrzewane o te kradzieże i odzyskali prawie wszystkie utracone rzeczy. Złodzieje mają od 21 do 27 lat i jak się okazało na koncie mają także inne skoki. Jak podaje sierż. sztab. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży 21 i 27-latek usłyszeli dzisiaj 7 zarzutów – tyle samo co wcześniej ich dwaj kompani. Dodatkowo najmłodszy z nich i jego o rok starszy kolega odpowiedzą za 4 inne włamania i kradzieże. Wtedy łupem sprawców padły dwie drewniane figurki z przyblokowego ogródka, kosiarka spalinowa, rower i papierosy z wystawy jednego ze sklepów.  Oprócz najstarszego z mężczyzn wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. 
W trakcie sprawdzania zatrzymanych wyszło na jaw że 22, 24 i 27-latek już wcześniej karani byli za podobne przestępstwa, 22-latek jest poszukiwany w związku ze wcześniej osądzonymi czynami. Ten mężczyzna trafił do zakładu karnego, a cała reszta póki co do policyjnego aresztu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę