Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Uwaga roboty na drodze

Po piątkowym niezapowiadanym skutecznym zakorkowaniu miasta w związku z łataniem dziur na ulicy Zjazd ratusz poinformował o planowanych na ten tydzień „cząstkowych remontach dróg”. Już we wtorek, 10 września, drogowcy mają naprawiać uszkodzoną nawierzchnię na ulicach Giełczyńskiej i Szosie Zambrowskiej. W następnych dniach utrudnienia będą większe.

W środę 11 września drogowcy pojawią się na ul. Szkolnej. Tego samego dnia rozpoczną też prace na ul. Wojska Polskiego. Cząstkowe remonty nawierzchni tej drogi potrwają do piątku. W sobotę 14 września planowane jest frezowanie starej i wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej na Placu Kościuszki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę