Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Lepiej omijać Sikorskiego

Drogowcy zaczynają remont ulicy Sikorskiego na odcinku od ronda przy ZUS do mostu Hubala. W pierwszym etapie przebudowywany będzie odcinek od ronda do ul. Kierzkowej. I choć prace mają być prowadzone „pod ruchem”, czyli bez zamykania możliwości przejazdu ulicą Sikorskiego, to już od wtorku przejazd w tym miejscu będzie znacząco utrudniony. Od jutra - wtorku - ma zostać zamknięta połowa jezdni, a ruch będzie odbywał się wahadłowo ze sterowaniem sygnalizacją świetlną.

Remontowany odcinek ulicy Sikorskiego od ZUS do mostu Hubala na Narwi ma 1,3 km długości. W ramach modernizacji powstanie nowa konstrukcja jezdni (ulica nadal będzie jedno jezdniowa), wszelakie instalacje podziemne oraz zostanie przebudowanych osiem skrzyżowań z ulicami: Zdrojowa, Rybaki, Senatorska, Dworna, Marynarska, Kierzkowa, Górna i Wąska. Przy wyremontowanej ulicy ma powstać ścieżka rowerowa. 

Cała inwestycja ma zakończyć się do 30 października 2014 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę