Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Sobota - Dzień Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Syrii

Specjalne wezwanie do czuwania modlitewnego i postu w łączności z Papieżem Franciszkiem w intencji pokoju w Syrii wydał Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski. Modlitewne czuwania mają odbyć się we wszystkich świątyniach diecezji w sobotę wieczorem. Sobotę 7 września jako Dzień Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Syrii Ojciec Święty Franciszek wskazał podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański.

jak podaje biskup Stepnowski pragnieniem papieża, który w tym dniu będzie przewodniczył czuwaniu modlitewnemu na Placu św. Piotra w godz. 19.00 – 24.00,  jest, aby poszczególne Kościoły partykularne włączyły się w modlitwę o pokój w Syrii.  Dlatego też poprosił wszystkich duszpasterzy diecezji o zaproszenie wiernych na specjalnie zorganizowany w tę sobotę, we wszystkich parafiach, czas modlitwy i adoracji w łączności z Papieżem Franciszkiem.
- W katedrze łomżyńskiej czuwanie modlitewne będzie trwać w sobotę 7 września br. od godz. 19.00 do 21.00, zakończone apelem jasnogórskim – podaje biskup Stepnowski zapraszając wiernych do wspólnej modlitwy  w intencji pokoju w Syrii.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę