Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Marihuana z ogródka...

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Mini plantację konopi indyjskich znaleźli policjanci w okolicach Rajgrodu. Siedem roślin rosło w stojącym na działce foliowym namiocie. W tym samym gospodarstwie znaleziono także 17,5 grama gotowej marihuany. Mieszkająca tam 27-latka przyznała się, że zarówno marihuana, jak i hodowla konopi należą do niej.

Policjanci z Grajewa do drzwi jednego z domów w gminie Rajgród zapukali dziś rano. Z ich wcześniejszych ustaleń wynikało, że mogą znajdować się tam narkotyki. I podejrzenia się potwierdziły. Po sprawdzeniu budynku policjanci znaleźli 17,5 grama suszu roślinnego, który po badaniu narkotesterem okazał się marihuaną. Ponadto w foliowym namiocie na terenie posesji znaleźli siedem krzaków konopi.  Posiadanie zarówno marihuany jak i uprawa konopi indyjskich jest w Polsce zakazana. Uprawa nawet jednej sadzonki konopi w doniczce wypełnia znamiona przestępstwa zagrożonego karą do 3 lat więzienia. W przypadku uprawy znacznej ilości konopi kara jest surowsza - od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę