Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Pościg za pijanym i uzbrojonym Łotyszem

Kierowca audi na niemieckich numerach rejestracyjnych zatankował ponad 50 litrów benzyny i odjechał nie płacąc za nią. Gdy policjanci, który zauważyli opisany pojazd na krajowej 8 w okolicach Zambrowa chcieli go zatrzymać, ale siedzący za jego kierownicą mężczyzna zaczął uciekać – najpierw samochodem, później także pieszo. Nie udało się. Okazało się, że 35-letni Łotysz był pod wpływem alkoholu i miał broń gazową.

Zdarzenia rozgrywały się wczoraj rano. Łotysz paliwo ukradł rano na stacji w Radulach. Około godziny 7.00 mundurowi z Zambrowa zauważyli opisany pojazd na krajowej 8 i natychmiast za nim ruszyli. Jak podaje policja siedzący za jego kierownicą mężczyzna nie miał zamiaru się zatrzymywać. Nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie i zaczął uciekać. Podczas pościgu kierujący widząc, że nie uda mu się zbiec, porzucił pojazd i zaczął dalej uciekać pieszo. Po chwili został zatrzymany. Okazał się nim 35-letni obywatel Łotwy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Miał blisko 0,4 promila. Dodatkowo w pozostawionym samochodzie policjanci znaleźli broń palną gazową z amunicją, na które zatrzymany się miał wymaganego pozwolenia. 35-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Jego sprawą zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę