Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Pensje zamrożone

W przyszłym roku miejscy urzędnicy, ani pracujący w podległych miastu instytucjach nie mają co liczyć na podwyżki płac. Prezydent kilka dni temu polecił opracowanie materiałów planistycznych do projektu budżetu Łomży na 2014 rok. Przy wyliczaniu kosztów nakazał uwzględnić wskaźnik wzrostu wynagrodzeń nauczycieli i pozostałych pracowników zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych miasta na poziomie 0% (słownie: zero procent).

Zobowiązanie do zamrożenia pensji dotyczy wszystkich dyrektorów gminnych i powiatowych jednostek budżetowych, jednostek organizacyjnych, samorządowych instytucji kultury, kierowników miejskich służb i straży oraz naczelników wydziałów i kierowników biur Urzędu Miejskiego w Łomży.  Przygotowując wyliczenia dotyczące planowanych przyszłorocznych wydatków na wynagrodzenia dyrektorzy mają uwzględniać stan zatrudnienia na 31.12.2013 r, co oznacza, że nie mogą planować zatrudnienia nowych pracowników. 
Dodajmy, że identyczne wskaźniki prezydent kazał uwzględniać w miejskich placówkach przed rokiem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę