wtorek, 16 lipca 2019 napisz DONOS@

To był śmiertelny wypadek

53-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku jaki nocą wydarzył się na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki. W okolicach Janowa osobowy mercedes zderzył się czołowo z tirem. Aby wydobyć ciężko rannego kierowcę osobówki, strażacy musieli rozciąć zgniecioną karoserię. Niestety po przewiezieniu do szpitala, mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł.

Usuwanie skutków zdarzenia
Usuwanie skutków zdarzenia

Do wypadku doszło po godzinie 21:00. Ze ustaleń policji wynika, że 53-letni kierowca mercedesa z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, nagle zjechał na lewy pas jezdni wprost pod ciężarowa scanię. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, gdzie kierowca mercedesa zmarł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę