Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

To był śmiertelny wypadek

Główne zdjęcie
Usuwanie skutków zdarzenia

53-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku jaki nocą wydarzył się na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki. W okolicach Janowa osobowy mercedes zderzył się czołowo z tirem. Aby wydobyć ciężko rannego kierowcę osobówki, strażacy musieli rozciąć zgniecioną karoserię. Niestety po przewiezieniu do szpitala, mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło po godzinie 21:00. Ze ustaleń policji wynika, że 53-letni kierowca mercedesa z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, nagle zjechał na lewy pas jezdni wprost pod ciężarowa scanię. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, gdzie kierowca mercedesa zmarł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę