Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Szmuglował papierosy

50-letni Litwin został zatrzymany w Łomży gdy samochodem przewoził blisko 7, 5 tysiąca paczek papierosów. Żadna z nich nie miała polskich znaków skarbowych akcyzy. - Wprowadzenie na rynek takiej ilości papierosów bez akcyzy, naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości ponad 130 tyś złotych – podała policja.

Volkswagena, którym podróżował Litwin zatrzymano na jednej z głównych ulic Łomży w piątek tuż przed północą. W trakcie kontroli, okazało się, że przewożone są nim papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Było tam blisko 7,5 tysiąca paczek.  
Jak podaje policja nie są to jedyne zabezpieczone w ostatnim czasie nielegalnie przewożone papierosy. Pod koniec sierpnia, łomżyńscy policjanci ujawnili kontrabandę w zatrzymanym do kontroli drogowej mercedesie, którym podróżowało dwóch młodych mieszkańców Warszawy. Funkcjonariusze ujawnili wówczas ponad 4300 paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy. 
Zarówno zatrzymany Litwin jak i właściciel zatrzymanego wcześniej mercedesa, będą odpowiadać przed sądem. Grozi im nawet do 3 lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę