Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Tragiczny wypadek

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Cztery osoby zginęły w poniedziałek po południu w wypadku na drodze krajowej nr 61 w okolicach miejscowości Żarnowo Pierwsze na trasie Łomża-Augustów. Doszło tam do zderzenia ciężarowej scanii z citroenem. Droga została odblokowana po pięciu godzinach.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak poinformował Paweł Jakubiak z augustowskiej policji, ciężarówka marki scania jadąca w kierunku Augustowa próbując uniknąć zderzenia z jadącą przed nią cysterną, zjechała na lewy pas ruchu, gdzie zderzyła się z osobowym citroenem, w którym jechała kobieta z trójką dzieci.

Według ustaleń policji wszystkie osoby podróżujące citroenem zginęły w wypadku; trzy osoby zginęły na miejscu, zaś czwarta zmarła w trakcie reanimacji. Policja bada przyczyny wypadku.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez około pięć godzin. W związku z wypadkiem zostały zorganizowane objazdy, samochody jadące z Łomży w stronę Augustowa były kierowane przez Jeżewo, natomiast zmierzające z Augustowa do Łomży musiały jechać przez Białystok.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę