Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Ciągnik rolniczy przejechał mężczyznę

67-latek z licznymi złamaniami żeber, urazem płuc i miednicy trafił do szpitala. Po mężczyźnie przejechał ciągnik rolniczy. Do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas ubijania pryzmę z kiszonką kukurydzy.

Jak przekazuje policja wypadek wydarzył się w sobotę  około południa w jednym z gospodarstw rolnych w gminie Kulesze Kościelne. 30-latek ciągnikiem rolniczym ubijał pryzmę z kiszonką kukurydzy. Obok maszyny szedł 67-latek i podrzucał pod jej koła ściętą kukurydzę. W pewnym momencie mężczyzna najprawdopodobniej stracił równowagę i przewrócił się wprost pod przednie koło traktora, które po nim przejechało. 
Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Ma połamane żebra, uraz płuc i miednicy. Okoliczności wypadku ustalają policjanci z komendy w Wysokiem Mazowieckiem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę