Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Na dwóch gazach przez Łomżę...

Sześciu nietrzeźwych kierowców zatrzymali w weekend policjanci z Łomży. Rekordzistką okazała się 35-letnia kobieta, która jechała Ładą przez Aleję Legionów mając w sobie około dwóch promili alkoholu. Niewiele mniej miał 23-latek mknący rowerem przez Aleję Piłsudskiego.

Wśród zatrzymanych nietrzeźwych kierowców byli też 41-letni mieszkaniec Zambrowa, kierowca ciężarowej Scanii, zatrzymany na Sikorskiego w Łomży (1,3 promila),  35-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zatrzymany na krajowej 61 między Chojnami a Miastkowem, 30-letni mieszkaniec gminy Zbójna zatrzymany na ul. Nowogrodzkiej w Łomży (ok. 1 promila) oraz zatrzymany dziś rano na Piłsudskiego 51-letni mieszkaniec Łomży. Najwyraźniej był „wczorajszy”. Prowadził Skodę Felicię z około 0,7 promilem alkoholu w organizmie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę