Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Areszt za napad z nożem

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafiło trzech Czeczenów, którzy w ubiegłym tygodniu napadli na jednego z mieszkańców Łomży. Taką decyzję, na wniosek prokuratury, podjął łomżyński sąd.

Trzech mężczyzn z nożem napadło na mieszkańca Łomży na Zaułku Cmentarnym. Jeden z napastników przystawił mu nóż do gardła i zabrał aparat fotograficzny. Sprawcy zostali zatrzymani przy próbie sprzedaży skradzionego aparatu. Okazało się, że to Czeczeni w wieku od 20 do 26 lat. Za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im od 3 do 12 lat więzienia.  Póki co wszyscy na trzy miesiące trafili do policyjnego aresztu. Oburzenie napaścią wyraziła już „Społeczność Czeczeńska w Łomży, która „liczy, na to, że prokuratura potraktuje te osoby w identyczny sposób jak obywateli narodowości polskiej, bez taryfy ulgowej”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę