Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Przelali krew dla Łomży”

Około 40 osób zgłosiło się na niedzielną akcję „Przelej krew dla Łomży”. Zorganizowana 1 września przez trzy łomżyńskie stowarzyszania krwiodawcza akcja miała upamiętnić bohaterów broniących Polski we wrześniu 1939 roku. Zbierano nie tylko krew. Słodycze przekazywane krwiodawcom trafiły do dzieci z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczo-Wychowawczego oraz Rodzinnego Domu Dziecka przy ul. Reymonta!

Patriotyczną akcję oddawania krwi w ramach projektu Inicjatywa dla Łomży zorganizowały: Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej, Stowarzyszenie KoLiber Łomża oraz Klub Republikański w Łomży przeprowadziły akcję „Przelej krew dla Łomży”. 
Jak przekazuje Marcin Bagiński ze stowarzyszenia Koliber w akcji wzięło udział ok. 40 osób, z czego udało się zrealizować 26 donacji, które zwłaszcza w sezonie wakacyjnym są niezwykle cennym nabytkiem dla Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łomży. Pierwsi śmiałkowie pojawili się już o 8.30, natomiast ostatni wychodzili długo po przewidzianym końcu, czyli godzinie 13.00.

Organizatorzy podkreślają, że mają nadzieję, iż akcja stanie się nie tylko niekonwencjonalnym sposobem na obchody rocznic wybuchu II wojny światowej, ale również przysporzy uśmiechu dzieciom oraz zdrowia potrzebującym.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę