Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Koniec straży miejskiej

To ostatni dzień funkcjonowania Straży Miejskiej w Grajewie. Od września decyzją radnych formacja ta w mieście zostanie rozwiązana. Jak zapewnia burmistrz Grajewa, Adam Kiełczewski nie będzie to miało wpływu na bezpieczeństwo w mieście. Obowiązki częściowo przejmie policja, która najprawdopodobniej otrzyma również fotoradar. Samochód będzie służbowym pojazdem urzędników. Zgodnie z obietnicą burmistrza, osoby, które pracują w straży miejskiej nie zostaną zwolnione, będą pracowały w urzędzie miasta.


Decyzję o likwidacji straży burmistrz tłumaczy opiniami mieszkańców, ale też kosztami jej funkcjonowania. Jak mówi, rocznie było to około 300 tysięcy złotych. Część pieniędzy, które były wydawane na działanie straży miejskiej burmistrz chce przekazać policji na dodatkowe patrole.(pw/dd)

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę