Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Możliwy przejazd przez Stary Rynek

Po trzech miesiącach przerwy kierowcy mogą wreszcie przejechać przez Starty Rynek w Łomży. Jest to możliwe dzięki otwarciu skrzyżowania ulic Radzieckiej i Woziwodzkiej. Teraz kierowcy jadący ulica Giełczyńską mogą przejechać wybrukowanym już odcinkiem przez ratuszem do tego skrzyżowania i dalej jadąc ulicami Radziecką i Krzywe Koło ominąć zamknięty jeszcze fragment ulicy Rządowej.

Zaczęty pod koniec maja remonty fragmentów ulic przylegających do Starego Rynku ma zastać ukończony w październiku. Już kilka tygodni temu oddano do użytku część ulicy będącej przedłużeniem Giełczyńskiej umożliwiając dojazd pod sam ratusz. Teraz pojechać można jeszcze dalej do skrzyżowania ulic Radzieckiej i Woziwodzkiej, co umożliwia już objazd remontowanego jeszcze odcinaka ul. Rządowej za halą targową.
- Po zakończeniu prac na Rządowej, planowanym na październik, wloty ulic Radzieckiej i Woziwodzkiej zostaną na pewien czas zamknięte, aby zakończyć na nich układanie kostki – podaje Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta zapewniając, że wówczas już możliwy będzie przejazd ulicami Giełczyńską i Rządową.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę