Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zmiana opłat za pobyt dziecka ponad podstawę programową

Informujemy, że w związku z ustawą z dnia 13.06.2013 roku o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz innych niektórych ustaw ( Dz.U. z 2013 poz.827 ) opłata za jedną godzinę pobytu dziecka w przedszkolu ponad zajęcia wynikające z podstawy programowej wynosi 1 zł (słownie: jeden złotych ) w miejsce dotychczasowej opłaty w wysokości 1,80 zł (słownie: jeden złotych osiemdziesiąt groszy ). Nowa opłata wchodzi w życie od dnia 01 września 2013 r. Powyższe wynika z Art.12 wyżej cytowanej ustawy , która z mocy prawa odpłatność w wysokości 1 zł za godzinę pobytu dziecka w przedszkolu. Wskazana opłata dotyczy pierwszego dziecka. W przypadku drugiego , trzeciego lub następnych dzieci uczęszczających do tego samego przedszkola opłata pozostaje bez zmian to jest odpowiednio: drugie dziecko 0,80 zł, trzecie i następne 0,40 zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę