Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Badania wody w Narwi

Główne zdjęcie
Rzeka Narew

Eksperci z Niemiec będą badać wodę w Narwi. Edukatorzy z najlepszych ośrodków ekologicznych w Polsce będą natomiast uczyć się od nich jak to robić i uczyć innych. Podczas dwudniowego spotkania w okolicach Tykocina specjaliści z Drezna zaprezentują m.in. jak powinny wyglądać zajęcia o wodzie. Będzie mowa o tym jak rozpoznawać stworzenia w niej żyjące, badać czystość wody i jej nie marnować.


Nasi specjaliści od ekologii podobne zajęcia przeprowadzą później w podstawówkach i gimnazjach, każdy w swoim regionie. Po raz pierwszy przyjedzie też do naszego województwa niemiecki Ekomobil. Spotkanie jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Agro-Group. (ag/mk)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę