Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Grajewo - przegrana szpitala z NFZ-em

Podlaski NFZ wygrał ze Szpitalem Ogólnym w Grajewie proces o histeroskopie. Pozew dotyczył kwoty ponad 400 tys. zł.Sąd Apelacyjny w Białymstoku oddalił w całości powództwo placówki. Chodzi o świadczenia medyczne zakwestionowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia w grajewskim szpitalu w latach 2007-2008. Dotyczy to przede wszystkim oddziału ginekologii.

Kontrolerzy NFZ ujawnili nieprawidłowości - m.in. niezasadne wykonywanie przez szpital wysoko wycenionych procedur histeroskopii. Fundusz negatywnie ocenił realizację umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych i potrącił kwotę ponad 500 tys. zł. Wyrok jest prawomocny.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę