Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

17-letni rozbójnik w Łomży

Pobił i okradł 14- i 16-latka. Pierwszemu skradł telefon komórkowy, drugiemu pieniądze oraz dokumenty. Łomżyńscy policjanci zatrzymali 17-letniego sprawcę dwóch rozbojów do których doszło w sierpniu na terenie Łomży. Nastoletni rozbójnik najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Jak podaje policja do pierwszego z napadów doszło 10 sierpnia. Sprawca zażądał od napotkanego 16-latka pieniędzy. Gdy pokrzywdzony odmówił zaczął go bić i ukradł pieniądze oraz dokumenty, a następnie uciekł.  Kolejne tego typu zdarzenie miało miejsce w minioną środę około godziny 16.30. Do rozboju doszło przy ulicy Prusa. Do 14-letniego chłopaka podszedł młody mężczyzna i zażądał papierosa i pieniędzy, a gdy ten odmówił kazał mu oddać telefon i zaczął uderzać go pięścią w twarz. Następnie napastnik zabrał aparat i uciekł. Tym razem dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Łomży, już po kilku minutach od zdarzenia sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec miasta. W piątek decyzją sądu 17-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę