Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nagrody Starosty Łomżyńskiego przyznane

Już po raz 5-ty Starosta przyznał wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury. Nagrodę indywidualną za całokształt bez mała 30-letniej pracy w kulturze otrzymał Marek Żemek – instruktor muzyczny Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży. Marek Żemek prowadzi zajęcia z emisji głosu, ukształtował wokalnie m.in. zespół rodzinny Lewiarzy i kwartet Mezzoforte. Podczas uroczystości wręczenia nagród zaprezentował krótki recital z jedną z wokalistek.

Za całokształt działań na rzecz krzewienia kultury języka polskiego oraz promocję rodzimej twórczości literackiej Nagrodę Starosty Łomżyńskiego otrzymał Teatrzyk Żywego Słowa Logos. Nagroda trafiła także do Grażyny Nadrowskiej –nauczycielki Publicznego Gimnazjum w Miastkowie i działajęcego w tej miejscowości Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich.

Nagroda Starosty Łomżyńskiego została ustanowiona w roku 2000 przez radę powiatu. Jej celem jest promowanie inicjatyw służących ochronie dziedzictwa regionu – jakim jest język, tradycja, obrzędy i zwyczaje oraz działalność edukacyjna.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę